korutanských běžkařských oblastí

Výběr z nádherných korutanských běžkařských

Běh na lyžích v regionu Národního parku

V regionu Národního parku lze nádherně běhat na lyžích při jistotě sněhové pokrývky. Přátelé severských lyžařských disciplín zde naleznou perfektně ošetřenou síť běžeckých drah o celkové délce přes 200 km.

Běh na lyžích v regionu Národního parku

Radost z běhu na lyžích v přírodní aréně Korutan

Region Nassfeld-Hermagor, Gailtal, Gitschtal, Lesachtal, Weissensee disponuje lyžařskou oblastí s jistotou sněhové pokrývky a více než 300 km běžeckých tratí a 42 tratěmi s dvojitou stopou - perfektně protažené a preparované. Mimoto nabízí lyžařské školy kurzy v klasickém běhu na lyžích a skatingu.

Radost z běhu na lyžích v přírodní aréně Korutan

Běh na lyžích na Turracher Höhe

Tento region boduje svou výškou (1.763 m až 2.205 m) s vynikající jistotou sněhové pokrývky od konce listopadu do začátku května a 4 nádhernými běžeckými tratěmi ve výšce více než 1.700 m.n.m.

Běh na lyžích na Turracher Höhe

Běžecké tratě závodní dráhy Katschberg

S celkově cca 25 kilometry udržovaných běžeckých tratí s perfektně protaženými stopami nabízí region závodní dráhy Katschberg běžkařům ty nejlepší předpoklady.

Běžecké tratě závodní dráhy Katschberg

Běh na lyžích v údolích Liesertal/Maltatal

Zasněžené lesy zvou k dlouhým procházkám tichou přírodou; nekonečné běžecké tratě se táhnou nedotčenými bílými pláněmi, zdáli zvoní rolničky koní, zapřažených do saní.

Běh na lyžích v údolích Liesertal/Maltatal

Běh na lyžích v regionu Villach

Region Villach nabízí početné, příkladně udržované běžecké tratě jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Naprosto nádherné to je např. na vrcholu Dobratsch: Na běžeckých tratích v nadmořské výšce mezi 1.400 m a 1.800 m je nádavkem gigantický panoramatický výhled. Dobrý výhled při perfektních sněhových podmínkách nabízejí také běžecké tratě Mirnockloipe na vrcholu Verditz, panoramatická trať Kanzelbahn na vrcholu Gerlitzen, údolí Bleiberger Hochtal, termální lázně Warmbad Villach nebo vrch Baumgartnerhöhe.

Běh na lyžích v regionu Villach

Běh na lyžích v Carnica regionu Rosental

10 km protažených běžeckých Vás čeká v údolí Bodental! Také v Zellu si můžete zaběhat na lyžích sněhem pokrytými a na slunci se třpytícími lesy nebo si své lyžařské umění prověříte na lidových soutěžích nebo běžeckých závodech. V St. Jakob/Rosental (výkonové centrum běžeckého lyžování) e mimoto k dispozici 3,5 km dlouhá, osvětlená běžecká trať, která je již na konci listopadu uměle zasněžená a na které lze běhat jak klasicky, tak i skatingem.

Běh na lyžích v Carnica regionu Rosental

Dnešní počasí, 17. January 2018

  • 09:00 alternating
  • 12:00 partly cloudy
  • 15:00 cloudy
  • 18:00 partly cloudy
  • 21:00 partly cloudy