2016-10-16 Kärnten Werbung Logo

Region Lieser-Maltatal

Údolí jako stvořené pro rodiny s dětmi.

Tam, kde krajina přímo volá po tom, abychom v ní trávili dovolenou, tam, kde se duch i tělo bez námahy poddávají přirozenému rytmu krajiny, se z odpočinku a relaxace stává pohodový prožitek utvářený okolní přírodou.

Tam, kde máme možnost při sportování poznat lépe sami sebe a kde dobrodružství nikdy nekončí, se nabídka sportovního vyžití stává pro celou rodinu zcela novým zážitkem. To největší pro ty nejmenší: hra, zábava i napětí. O našem skvělém programu pro děti od kojeneckého věku si mohou ostatní nechat jenom zdát.

Na rodiny s dětmi se u nás specializuje 70 podniků a 40 horských chat. Víc nenabízí žádné jiné údolí. Slovo normální u nás znamená víc, než je jinde běžné. Od prostorných pokojů vybavených elektronickými chůvičkami přes hlídání dětí ve školce pro trpaslíky až po výlety do pohádky a zase zpátky. Neexistuje nic, co bychom tu neměli.

Všechna ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

Villages in the region

Familienregion Lieser- Maltatal
Maerchenwandermeile Trebesing

Trebesing

Trebesing

 
Stadtgemeinde Gmünd
Gmünd im Lieser-Maltatal

Carinthia’s artists’ town Gmünd

Carinthia’s artists’ town Gmünd

 
Franz Gerdl; Tourismusverband Lieser- Maltatal
Wandern am Alpe-Adria Trail

Malta

Malta

 

Kontakt

Tourismusverband Lieser-/ Maltatal
Hauptplatz 20
9853 Gmünd
Tel.: +43 4732 2222
info@familiental.com
www.familiental.com

aktivieren deaktivieren
To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy