Kärnten Card

Od zimní sezóny 2019/2020 bude opět k dispozici zimní Kärnten Card. Nezáleží na tom, jestli chcete z vrcholu Pyramidenkogel pozorovat překrásnou korutanskou zimní přírodu, strávit chvíle plné odpočinku v termálních lázních, nebo podniknout vedenou túru na sněžnicích. Díky Winter Kärnten Card je v nabídce pro každého něco. Partnery této skvělé akce je například plazí zoo Happ, Heidi Schneealm Falkert, muzeum moderního umění nebo Gerlitzen Kanzelbahn. Kartu Winter Kärnten Card zakoupíte již od 29 euro.
Více informací: www.kaerntencard.at/winter/en/

Korutanská karta (Kärnten Card)

Korutanská karta (Kärnten Card) nabízí hostům možnost navštívit přes 100 zajímavých turistických cílů v Korutanech zdarma (lanovky, rozhledny, krápníkové jeskyně, zoologické zahrady, alpské cesty, soutězky ...) Kromě toho lze získat u 60 dalších partnerů výhodné slevy.

Korutanská karta je platná od 5. dubna do 27. října 2019 a stojí na jeden týden od € 41 pro dospělého /děti od € 21,-. Koupit si Korutanskou kartu lze na mnoha prodejních místech po celých Korutanech – jako například v turistických informačních kancelářích.

www.kaerntencard.at/en/
Biosphärenpark Nockberge
Nockalmstraße im Biosphärenpark Nockberge

Mountain Road Nockalmstraße

Mountain Road Nockalmstraße

Sabrina Schütt
Ein Tag im Rosental in der Tscheppaschlucht

Tscheppaschlucht Gorge Ferlach

Tscheppaschlucht Gorge Ferlach

Region Villach
Affenberg

Monkey Mountain

Monkey Mountain

Kontakty

Interessensgemeinschaft Kärnten Card Betriebe
Trattengasse 32
9500 Villach
Tel. +43 4242 90 525
Fax +43 4242 90 526
office@kaerntencard.at 
www.kaerntencard.at 

Dnešní počasí, 13. November 2019

Unterkunft buchen

Všechna ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy