Běh na lyžích

 • Běh na lyžích v Národním parku Hohe Tauern

  V Národním parku Hohe Tauern lze nádherně běhat na lyžích při jistotě sněhové pokrývky. Přátelé severských lyžařských disciplín zde naleznou perfektně připravenou síť běžeckých drah o celkové délce přes 200 km.

 • Běh na lyžích v regionu Nassfeld Lesachtal Weissensee

  Region Nassfeld-Hermagor, Lesachtal, Weissensee disponuje lyžařskou oblastí s jistotou sněhové pokrývky a více než 300 km běžeckých tratí a 42 tratěmi s dvojitou stopou. Místní lyžařské školy nabízí kurzy v klasickém běhu na lyžích a skatingu.

 • Běh na lyžích v oblasti Nockberge/Bad Kleinkirchheim

  Středisko Bad Kleinkirchheim disponuje celkem třemi sportovními běžkařskými drahami s celkovou sítí tras o délce více než 50 kilometrů.

 • Běh na lyžích na Turracher Höhe

  Tento region boduje svou výškou (1.763 m až 2.205 m) s vynikající jistotou sněhové pokrývky od konce listopadu do začátku května a 4 nádhernými běžeckými tratěmi ve výšce více než 1.700 m.n.m.

 • Běžecké tratě Katschberg Lieser-Maltatal

  S celkově cca 25 kilometry udržovaných běžeckých tratí s perfektně upravenými stopami nabízí region Katschberg běžkařům ty nejlepší předpoklady.

 • Běh na lyžích v regionu Villach

  Region Villach nabízí početné, příkladně udržované běžecké tratě jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Naprosto nádherné to je např. na vrcholu Dobratsch: Na běžeckých tratích v nadmořské výšce mezi 1.400 m a 1.800 m je nádavkem gigantický panoramatický výhled. Dobrý výhled při perfektních sněhových podmínkách nabízejí také běžecké tratě Mirnockloipe na vrcholu Verditz, panoramatická trať Kanzelbahn na vrcholu Gerlitzen, údolí Bleiberger Hochtal, termální lázně Warmbad Villach nebo vrch Baumgartnerhöhe.

 • Běh na lyžích v regionu jezera Klopeiner See/Jižní Korutany

  120 km udržovaných běžeckých tratí!
  Běžkařské centrum Pirkdorfersee: Běžecká trať s přírodním i umělým sněhem s celkovou délkou tratě cca 10 km. Sjízdná jak klasicky, tak i skatingem.

 • Běh na lyžích v regionu údolí Lavanttal

  Milovníci běhu na lyžích mají v této malebné krajině veškeré možnosti pro zlepšení svého stylu a techniky.

 • Běh na lyžích v Carnica regionu Rosental

  10 km upravených běžeckých tratí Vás čeká v údolí Bodental! V St. Jakob/Rosental (výkonové centrum běžeckého lyžování) je mimoto k dispozici 3,5 km dlouhá, osvětlená běžecká trať, která je již na konci listopadu uměle zasněžená a na které lze běhat jak klasicky, tak i skatingem.

Dnešní počasí, 17. June 2024