Freeriding v Korutanech

Lyžování a snowboarding na nedotčeném sněhu mimo vyznačené a upravené sjezdovky.

Koralpe

Lyžařské středisko Koralpe, ležící v nadmořské výšce od 1550 m do 2070 m, které bývá také nazýváno první dvoutisícovkou jihovýchodní části Alp, disponuje „freeridingovým terénem‟ určeným profesionálům nebo těm, kteří si chtějí vyzkoušet lyžování mimo upravené sjezdovky.

Grossglockner / Heiligenblut

Lyžařské středisko Grossglockner/Heiligenblut je místo, kde si na své přijdou milovníci lyžování v hlubokém sněhu. Asi 25 km² volného prostoru pro lyžování ve vysokoalpském terénu s řadou možností a sjezdovek s výškovým rozdílem až 1.500 m.

Freeriding na Ankogelu - ten nejjemnější taurský prašan!

Vysoko položená lyžařská oblast Ankogel ve středisku zimních sportů Mallnitz je ideální pro lyžování a snowboarding mimo sjezdovky.

Freeriding v Nassfeldu – (sněhové) nebe na zemi

Při jízdě na sněhu vysokém až několik metrů ve volném terénu brzy zapomenete na svět kolem sebe! Není se čemu divit, neboť vyznačené terény pro freeride v Nassfeldu nabízejí koneckonců vše, po čem touží srdce snowboardistů a freeriderů: svahy s hlubokým sněhem.

KIG Nassfeld
Freeriden am Nassfeld

Nassfeld

TineSTEINTHALER_KaerntenWerbung
Skitourengenuss am Goldeck

Goldeck

Freeride – vzrušení na hoře Sportberg Goldecku

Ojedinělý zážitek v celých Korutanech – terén pro freeride o rozloze přes 50 ha, bez namáhavého výstupu, pro neobyčejný zážitek z jízdy ve volném terénu.
Sportberg Goldeck

Dnešní počasí, 23. July 2024