Freeriding v Korutanech

Lyžování a snowboarding na nedotčeném sněhu mimo vyznačené a upravené sjezdovky.

Koralpe

Lyžařské středisko Koralpe, ležící v nadmořské výšce od 1550 m do 2070 m, které bývá také nazýváno první dvoutisícovkou jihovýchodní části Alp, disponuje „freeridingovým terénem‟ určeným profesionálům nebo těm, kteří si chtějí vyzkoušet lyžování mimo upravené sjezdovky.

Grossglockner / Heiligenblut

Lyžařské středisko Grossglockner/Heiligenblut je místo, kde si na své přijdou milovníci lyžování v hlubokém sněhu. Asi 25 km² volného prostoru pro lyžování ve vysokoalpském terénu s řadou možností a sjezdovek s výškovým rozdílem až 1.500 m.

Freeriding na Ankogelu - ten nejjemnější taurský prašan!

Vysoko položená lyžařská oblast Ankogel ve středisku zimních sportů Mallnitz je ideální pro lyžování a snowboarding mimo sjezdovky.

Freeriding v Nassfeldu – (sněhové) nebe na zemi

Při jízdě na sněhu vysokém až několik metrů ve volném terénu brzy zapomenete na svět kolem sebe! Není se čemu divit, neboť vyznačené terény pro freeride v Nassfeldu nabízejí koneckonců vše, po čem touží srdce snowboardistů a freeriderů: svahy s hlubokým sněhem.

KIG Nassfeld
Freeriden am Nassfeld

Nassfeld

Nassfeld

TineSTEINTHALER_KaerntenWerbung
Skitourengenuss am Goldeck

Goldeck

Goldeck

Freeride – vzrušení na hoře Sportberg Goldecku

Ojedinělý zážitek v celých Korutanech – terén pro freeride o rozloze přes 50 ha, bez namáhavého výstupu, pro neobyčejný zážitek z jízdy ve volném terénu.
Sportberg Goldeck

Dnešní počasí, 27. March 2020

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy