Logo

Region Katschberg/Rennweg

Katschberg-Rennweg. Zimní zábava na úrovni.

V turistickém regionu Katschberg-Rennweg se zima odehrává „o patro výš“, totiž v nadmořských výškách od 1 640 do 2 220 metrů.

Rozhodně ale není nijak namyšlená. Vášniví lyžaři, rodiny i zimní romantici tady naopak najdou „domorodou“ nabídku, která boduje rozumnými cenami od skipasů až po ubytování.

Michael Stabentheiner; Michael Stabentheiner_Kaernten_Werbung
Katschberger Adventweg

Gerald Ramsbacher_Tourismusregion Katschberg
Katschberger Adventweg

Nevšední adventní zážitek je katschbergská adventní cesta s tematicky naaranžovanými seníky, která návštěvníkům přibližuje původní podobu vánočních svátků.

Adventní trhy v Korutanech

Všechna ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

Region vyhlášený jako centrum rodinné dovolené vyhledávají nejen ti, kteří dávají přednost špičkovým hotelům, ale i ti, kteří touží po odpočinku a relaxaci ve wellness centrech. V těsné blízkosti leží Katschberg dostupný ze všech světových stran. Zimní dovolená na Katschbergu je vždycky dokonalý zážitek, ať už sportujete, chcete si jenom odpočinout, přijedete ve dvou nebo s celou rodinou. 

Novým trendem v poslední době je kromě sjezdového lyžování a snowboardingu také běh na lyžích, zejména na nové výškové běžkařské trati. Seznam aktivit je ale vlastně nekonečný a zahrnuje například noční lyžování, sáňkování, snow tubing, bruslení, místní obdobu curlingu, jízdu na koni nebo projížďku na saních tažených koňmi. Romantičtěji založení milovníci přírody mohou okolí objevovat sami na sněžnicích nebo túrách hlubokým sněhem. 

Kontakt

Tourismusregion Katschberg - Lieser-Maltatal GmbH
Katschberghöhe 30
AT - 9863 Rennweg am Katschberg
+43 4734 630
urlaub@katschberg.at
www.katschberg.at

aktivieren deaktivieren