Logo

Klopeiner See - Südkärnten - Lavanttal

Vítejte v aktivním regionu Klopeiner See – Südkärnten - Lavanttal

Mezi nejteplejšími jezery ke koupání v Evropě a majestátními horami se nachází region Klopeiner See – Südkärnten - Lavanttal, který nabízí ideální podmínky pro prožití nezapomenutelné dovolené.   

Neuvěřitelných 11 ½ jezer včetně jezerní ikony Klopeiner See vybízí ke koupání a provozování vodních sportů. Od každodenní rutiny si nejlépe odpočinete u Wildensteinského vodopádu, což je jeden z nejvyšších volně padajících vodopádů v Evropě. V globálním geoparku UNESCO Karawanken zažijete dobrodružství mezi nebem a zemí (a někdy dokonce pod zemí). Po vzrušujícím dni si vychutnáte západ slunce v plovárně Kärntner Badehaus přímo na východním břehu jezera Klopeiner See.

Aktivní programy v regionu Klopeiner See - Südkärnten - Lavanttal

Highlight

Geopark

Aktiv Card Südkärnten

Díky jihokorutanské all inclusive kartě poznáte to nejlepší z celého regionu zdarma. Naši průvodci a trenéři si pro vás připravili špičkový program rodinných, cyklistických, turistických, sportovních a fitness aktivit, který zahrnuje vyjížďky na horském kole, pěší túry, ukázkové lekce golfu nebo tenisu, lukostřelbu, šnorchlování, jógu nebo paddleboarding na jezeře Klopeiner See - zde si zaručeně vybere každý.

Ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

aktivieren deaktivieren

ZASLAT RYCHLOU POPTÁVKU

Dovolená v Korutanech

Region Klopeiner See - Südkärnten - Lavanttal
KSL Tourismus Marketing GmbH
Schulstraße 10 | 9122 St. Kanzian am Klopeiner See
​​​​​​​+43 4239 2222​​​​​​​
info@suedkaernten.at | www.suedkaernten.at