Logo

Villach - aktivní dovolená v horách
a u jezer

Region Villach - Faaker See - Ossiacher See v srdci Korutan nabízí aktivity v horách a u jezer pro každého.

Pokud máte rádi aktivní dovolenou, Villach je pro vás to pravé místo. Najdete zde hned tři turistické oblasti s rozsáhlou sítí pěších tras v pohořích Karawanken, Nockberge a Gailtaler Alpen. Při túrách si vychutnáte nezapomenutelné výhledy na alpské panorama. Kromě toho je v oblasti celá řada lezeckých příležitostí, které se stále rozšiřují. To samé platí také pro cyklistiku. Nejen oblíbené okruhy kolem jezer ale i celodenní vyjížďky podél řek Drau a Gail. Speciální značka pro milovníky horských kol lake.bike nabízí na míru šité služby pro bikery. Navíc zde letos znovu přibyly další nové traily a okruhy pro horská kola!

Všechny aktivity můžete ideálně spojit s výtečnou gastronomií, alpsko-jadranskou atmosférou a koupáním v devíti jezerech, zejména v Ossiacher See a Faaker See!

Aktivní programy v regionu Villach

Highlight

Kanzianiberg Klettersteig mit Familie
Kanzianiberg Klettersteig

Erlebnis Card

Díky kartě Erlebnis CARD získáte možnost vychutnat si překrásné zážitky v srdci Korutan zdarma nebo se slevou. Vybírat můžete z více než 600 nabídek, které připravili naši průvodci městy i přírodou a které zahrnují například cyklobusy nebo lekce paddleboardingu. V nabídce mimo jiné najdete jarní program FRÜHLINGSFIT, který zahrnuje atraktivní aktivity pro rodiny, sportovce začátečníky i zkušené cyklisty, letní program SOMMERAKTIV a podzimní HERBSTGENUSS.

Ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

Dovolená v regionu Villach

YouTube Video

The content of YouTube Video would be displayed here. By loading YouTube Video, you accept privacy policy of YouTube Video.

Would you like to accept additional cookies and load external content automatically: open the cookie dialog.

aktivieren deaktivieren

ZASLAT RYCHLOU POPTÁVKU

Dovolená v Korutanech

Region Villach Tourismus GmbH
Peraustraße 32 | A-9500 Villach
+43 4242 42000  
office@region-villach.at | www.visitvillach.at