Logo

Katschberg Lieser-Maltatal

Základní údaje o lyžařské oblasti Katschberg:

Záruka sněhu díky poloze ve výšce 1 066 až 2 220 metrů nad mořem a více než 750 sněhových děl pro 100% zasněžené svahy. Celkem 70 kilometrů sjezdů: 10 kilometrů snadných sjezdovek, 50 kilometrů středně těžkých a 10 kilometrů obtížných sjezdovek. 16 nejmodernějších vleků.
 
Bezplatný skibus z vašeho ubytování v údolé až k dolní stanici Katschberg. O dobré jídlo a pití se postarají rustikální chaty. Mnoho hotelů na Katschbergu leží přímo u lanovek a umožňují SKI IN – SKI OUT. Lyžařská dovolená s dětmi vás tu zaručeně bude bavit! 
Kromě zážitků na lyžích zde můžete objevovat nespočet dalších zimních aktivit, mimo jiné skvělé běžecké stopy, skitouringové trasy, sáňkařské dráhy, romantické projížďky saněmi s koňmi, zimní turistické stezky, vedené vycházky na sněžnicích a s pochodněmi, ale také nabídky wellness a spa. 

Nedaleko Katschbergu leží středisko Lieser Maltatal, které také stojí za povšimnutí. Čeká zde na vás celá řada zimních aktivit jako např. skitúry, výlety na sněžnicích, běh na lyžích. Do lyžařské oblasti Katschberg je to odsud jen co by kamenem dohodil.  

Zimní nabídky v regionu Katschberg

Všechna ubytování v regionu Katschberg/Lieser-Maltatal

aktivovat deaktivovat

ZASLAT RYCHLOU POPTÁVKU

Dovolená v Korutanech

Region Katschberg Lieser-Maltatal
Region Katschberg - Lieser-Maltatal GmbH
Katschberghöhe 30 | A-9863 Rennweg am Katschberg
Tel.: +43 4734 630
urlaub@katschberg.at 
www.katschberg.at 

Nic vhodného nebylo nalezeno ...

... zde najdete další nabídky dovolené v korutanských lyžařských střediscích