Logo

Nassfeld

Dovolená v největší lyžařské oblasti Korutan

Ideální destinace pro každého, kdo si chce otestovat své hranice při lyžování a snowboardingu, nerušeně se bavit a vyzkoušet si nejrůznější varianty radovánek na svazích.

Dny, kdy se pořád něco děje, a pestré nabídky aktivit. Nassfeld nabízí 110 kilometrů perfektně upravených sjezdovek různých úrovní obtížnosti a třicet vleků. Tím se řadí mezi největší a na sníh nejbohatší lyžařské oblasti na slunečné straně Alp.

Příznivci zimních sportů se mohou těšit na stoprocentní záruku sněhu a díky výjimečné poloze na slunečné straně Alp je v zimě v Nassfeldu o 100 hodin slunečního svitu více než na severní straně Alp. Atraktivní nabídky lyžařských škol, bezpečné cvičné svahy a funpark v Nassfeldu jsou velkým lákadlem pro rodiny s dětmi.

Ale zábava nekončí ani mimo sjezdovky! Bruslení, túry na sněžnicích, skialpy nebo běh na lyžích - malí i velcí návštěvníci toho mohou v Nassfeldu objevovat opravdu hodně. 

Zimní nabídky

Nassfeld - Dovolená v největší lyžařské oblasti Korutan

YouTube Video

The content of YouTube Video would be displayed here. By loading YouTube Video, you accept privacy policy of YouTube Video.

Would you like to accept additional cookies and load external content automatically: open the cookie dialog.

aktivovat deaktivovat

ZASLAT RYCHLOU POPTÁVKU

Dovolená v Korutanech

Nassfeld - informační kancelář Praha 
Hradešínská 52 
CZ - 101 00 Praha 10 - Vinohrady 
Tel.: +43 4285 8241
czech@nassfeld.at
www.nassfeld.at

Nic vhodného nebylo nalezeno ...

... zde najdete další nabídky dovolené v korutanských lyžařských střediscích