Nassfeld-Pressegger See | Lesachtal | Weissensee

Lyžařské středisko se nachází přímo na rakousko-italské hranici. Na 145 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti s vynikajícími sněhovými podmínkami Vás doveze některá ze 30 nejmodernějších lanovek a vleků.

Vrchol lyžařské dovolené na Vás čeká na Nassfeldu: Millennium-Express, nejdelší kabinková lanovka v Alpách, zvládne trasu z údolí Gailtal do lyžařského střediska, která měří přes 6 000 metrů, za 17 minut.

Sjezdovek si u nás na dovolené samozřejmě užijí i snowboardisté. Pro vyznavače freestylu jsme na Nassfeldu vybudovali snowboardovou arénu, snowcrossový park a obrovský halfpipe. Lyžařský a přírodní areál Korutany je rájem zimních sportů s velmi pestrou nabídkou. Pro běžkaře je připravena 300 km dlouhá síť běžeckých stop. Bruslaři si zase užijí na největší přírodní lední ploše v Evropě na jezeře Weissensee.

Vyznavačům horských túr se v nedotčené přírodě korutanského přírodního areálu otevírá doslova nová dimenze, neboť stranou od lyžařů najdou v údolí Lesachtal původní neporušenou krajinu.

Všechna ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

Villages in the region

FranzGERDL_KaerntenWerbung

Weissensee

Franz Gerdl; © Kärnten Werbung

Lesachtal

Gemeinde Nassfeld; Nassfeld

Hermagor-Pressegger See

Aquarena Kötschach-Mauthen

Kötschach-Mauthen

Emira Husidic; © Kärnten Werbung

Gitschtal

Gemeinde St. Stefan im Gailtal

St. Stefan im Gailtal

Emira Husidic; © Kärnten Werbung

Kirchbach

Gemeinde Feistritz im Gailtal

Feistritz an der Gail

Nassfeld

Dellach im Gailtal

Emira Husidic; © Kärnten Werbung

Stockenboi

Kontakt

NLW Tourismus Marketing GmbH
Wulfeniaplatz 1
9620 Hermagor
Tel: +43 4282 3131
info@nlw.at 
www.nlw.at/en

aktivieren deaktivieren
To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy