Region Millstätter See

Region Millstätter See

Lyžařský okruh kolem jezera Millstätter See.

Lyžování v jednom z nejkrásnějších lyžařských areálů v Korutanech kolem jezera Millstätter See. Ta nejhezčí lyžařská střediska Korutan a východního Tyrolska, jako např.

Goldeck, Bad Kleinkirchheim, Katschberg, Nassfeld, Gerlitzen nebo Heiligenblut-Großglockner, leží přímo u jezera Millstätter See. Navíc si v nich vystačíte s jedním jediným skipassem.

Ono kouzelné slůvko zní Skikarussell neboli lyžařský okruh kolem jezera Millstätter See s top skipasem Korutany – východní Tyrolsko, který je už zahrnutý v ceně každého zájezdu Skikarussell.

Ze sjezdovky rovnou do termálních lázní
Po poslední jízdě na lyžařském okruhu se mohou návštěvníci přesunout například do nových římských lázní v Bad Kleinkirchheimu a získat nový, pohodový pohled na zimu v korutanských horách. Dění na svazích venku můžete pozorovat přímo z lehátka.

Všechna ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

1. korutanský lázeňský dům na jezeře Millstätter See

Badehaus Millstatt

S jeho vybudováním se sezóna s možností koupelí na jezeře Millstätter See prodloužila na celý rok. Tato nová oáza wellness byla postavena s ohledem na ekologii a udržitelný rozvoj. Leží přímo na břehu jezera a najdete tu samostatná oddělení saun, masáží a beauty procedur, stejně jako venkovní bazén "Infinity" s 35 stupňů teplou vodou. Odpočinkové prostory nabízejí navíc něco skutečně exkluzivního - díky velkoryse prosklené stěně skutečně neopakovatelně krásný výhled na jezero a hory. 

Villages in the region

Seeboden

Spittal an der Drau

Millstatt

Döbriach - Radenthein

Lendorf

Fresach

Ferndorf

Baldramsdorf

Kontakt

Millstätter See Tourismus GmbH
Kaiser-Franz-Josef-Straße 49
9872 Millstatt
T: +43 4766 3700-0
info@millstaettersee.at
www.millstaettersee.at 

aktivieren deaktivieren
To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy