Region Millstätter See

Region Millstätter See

Lyžařský okruh kolem jezera Millstätter See.

Lyžování v jednom z nejkrásnějších lyžařských areálů v Korutanech kolem jezera Millstätter See. Ta nejhezčí lyžařská střediska Korutan a východního Tyrolska, jako např.

Goldeck, Bad Kleinkirchheim, Katschberg, Nassfeld, Gerlitzen nebo Heiligenblut-Großglockner, leží přímo u jezera Millstätter See. Navíc si v nich vystačíte s jedním jediným skipassem.

Ono kouzelné slůvko zní Skikarussell neboli lyžařský okruh kolem jezera Millstätter See s top skipasem Korutany – východní Tyrolsko, který je už zahrnutý v ceně každého zájezdu Skikarussell.

Ze sjezdovky rovnou do termálních lázní
Po poslední jízdě na lyžařském okruhu se mohou návštěvníci přesunout například do nových římských lázní v Bad Kleinkirchheimu a získat nový, pohodový pohled na zimu v korutanských horách. Dění na svazích venku můžete pozorovat přímo z lehátka.

Všechna ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

1. korutanský lázeňský dům na jezeře Millstätter See

Badehaus Millstatt

S jeho vybudováním se sezóna s možností koupelí na jezeře Millstätter See prodloužila na celý rok. Tato nová oáza wellness byla postavena s ohledem na ekologii a udržitelný rozvoj. Leží přímo na břehu jezera a najdete tu samostatná oddělení saun, masáží a beauty procedur, stejně jako venkovní bazén "Infinity" s 35 stupňů teplou vodou. Odpočinkové prostory nabízejí navíc něco skutečně exkluzivního - díky velkoryse prosklené stěně skutečně neopakovatelně krásný výhled na jezero a hory. 

Villages in the region

Seeboden

Spittal an der Drau

Millstatt

Döbriach - Radenthein

Lendorf

Fresach

Ferndorf

Baldramsdorf

Kontakt

Millstätter See Tourismus GmbH
Kaiser-Franz-Josef-Straße 49
9872 Millstatt
T: +43 4766 3700-0
info@millstaettersee.at
www.millstaettersee.at