Turracher Höhe

Od listopadu do začátku května se oblast Turracher Höhe prezentuje jako mnohotvárný zimní ráj se zasněženými sjezdovkami až do výše 2.205 metrů nad mořem v regionu Nockberge.

Idylické jezero Turracher See se v zimě mění v obrovské kluziště. Jeho obkroužení na těch nejlépe upravených sjezdovkách poskytne lyžařům a vyznavačům snowboardingu to pravé vzrušení. Důraz je kladen na služby a kvalitu, o čemž svědčí jedinečné služby takzvaného butlera, rodinám nakloněné butler provozovny a rustikální chaty s osobním servisem.

Informace o středisku:

  • 42 km sjezdovek - rozmanité sjezdovky různých stupňů obtížnosti: 13 km lehké (modré), 22 km středně těžké (červené), 3 km těžké (černé)
  • 14 lanovek a vleků: 3 šestimístné sedačkové lanovky, 1 kombinovaná lanovka (8-místné kabinky & 6-místné sedačky), 1 dvou-sedačkový vlek, 8 lyžařských vleků, 1 dětský lanový vlek zvaný "Krteček"
  • Zlatý hřeb: „Turrach-Runde 2.205 m“ – možnost obkroužit na lyžích oblast Turracher Höhe na různých sjezdovkách a za pomoci moderních vleků
  • Nocky Flitzer - velkolepá alpská horská dráha s celoročním provozem

Kontakt

Skigebiet Turracher Höhe
9565 Ebene-Reichenau
turracherhoehe.at
+43 4275 83920

aktivieren deaktivieren

Dnešní počasí, 11. December 2019

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy