Logo

Region Millstätter See – Bad Kleinkirchheim – Nockberge

Rozmanitý region s nejrůznějšími možnostmi trávení volného času, ve kterém se můžete věnovat zimním sportům, wellness nebo gurmánským požitkům.

Millstätter See

Pokud se ubytujete v okolí jezera Millstätter See, můžete každý den na lyžích strávit v jiném špičkovém areálu. Na výběr máte Bad Kleinkirchheim, Katschberg, Nassfeld, Mölltaler Gletscher nebo Sportberg Goldeck. Výchozím bodem jsou obce poblíž jezera, ze kterých se během 30 minut dostanete k cíli. Kouzelné slůvko pro radovánky na lyžích zní lyžařský kolotoč. Top skipas vám otevře cestu k 31 nejhezčím lyžařským oblastem v Korutanech a Východním Tyrolsku. Tajný tip: „bivak pod hvězdami“ a lázeňský dům Kärnten Badehaus v Millstattu.
 

Bad Kleinkirchheim

Ať už zvolíte termální lázně (Römerbad, Kathreintherme), lyžování, snowboarding, běh na lyžích, sáňkování nebo túru na sněžnicích, sami poznáte, že zima v Bad Kleinkirchheimu je tak rozmanitá jako přání a požadavky návštěvníků. Díky pestré nabídce si na své přijdou jak rodiny s dětmi, tak nároční sportovci nebo zasnění požitkáři. Kromě toho se zde nachází 23 útulných chat s výtečnou regionální gastronomií. Jen kousek odtud leží obec Feld am See a jezero Brennsee, na kterém si můžete zabruslit pod širým nebem. 
 

Nockberge

Krajina v okolí pohoří Nockberge patří k nejstarším v Evropě. Lidé a zvířata v něm žijí v harmonii již po celá staletí. Svědčí o tom šetrný cestovní ruch a jedinečné kulinářské speciality z tohoto regionu. Najdete zde čtyři lyžařské oblasti Turracher Höhe, Falkert a Hochrindl, hustou síť běžeckých tras, atraktivní skialpové trasy, mnoho kilometrů zimních turistických stezek a jezera s přírodní ledovou plochou, která vás v zimě zlákají k bruslení pod širým nebem. V okolí pohoří Nockberge se prostě nikdy nebudete nudit. Náš tip: skitouring na Nockbergském trailu a návštěva regionálních pohostinství.
 

Všechna ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

Millstätter See - Bad Kleinkirchheim - Nockberge Tourismusmanagement GmbH
Kaiser-Franz-Josef-Straße 49
AT - 9872 Millstatt am See
+43-4766-3700
info@mbn-tourismus.at 
millstaettersee.com I badkleinkirchheim.at I nockberge.at